wersja polskaenglish versiondeutsche version
 
City Tour - odkrywamy Poznań!
Proponujemy kilkugodzinną wycieczkę objazdową, z przewodnikiem w wybranym języku, po najważniejszych atrakcjach turystycznych Poznania. Przejedziemy przez 1000 lat historii oraz dojedziemy aż nad Maltę! Na końcu wycieczki na wszystkich uczestników czeka słodka niespodzianka.
Zapraszamy do wspólnego odkrywania Poznania!

Szczegóły >>
zobacz więcej
     
Powyżej 52 równoleżnika
Dzień 1 Poznań
Przyjazd do Poznania we własnym zakresie, spotkanie w umówionym miejscu. Zwiedzanie Poznania: Stary Rynek, pokaz walki poznańskich koziołków na wieży Ratusza, makieta dawnego Poznania, Kościół Farny, Katedra Poznańska, Plac Adama Mickiewicza. Po zwiedzaniu przejazd do wybranego hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2 Kórnik, Rogalin
Śniadanie. Przejazd do Kórnika - zwiedzanie zamku w stylu angielskiego gotyku, największego parku dendrologicznego w Polsce. Przejazd do Rogalina - zwiedzanie pałacu, galeria obrazów z dziełami największych polskich malarzy, powozownia, parku w stylu baroku francuskiego oraz drugiego w stylu angielskim z okazałymi wiekowymi dębów. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3 Toruń
Śniadanie. Przejazd do Torunia - zwiedzanie miasta znajdującego się na liście UNESCO, w programie m.in. Stary Rynek, dom Mikołaja Kopernika, rejs statkiem po Wiśle, wizyta w planetarium. Przejazd na Mazury na nocleg, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4 Święta Lipka, Gierłoż, Mikołajki
Śniadanie. Przejazd do Świętej Lipki - zwiedzanie najsłynniejszego w północnej Polsce miejsca pielgrzymkowego, sanktuarium będącego architektoniczną perłą baroku. Przejazd do Gierłożą -  zwiedzanie ruin umocnień obronnych z II woj. świat., w których mieściła się m.in. kwatera Hitlera. Przejazd do Mikołajek - wizyta w letniej stolicy Mazur, dla chętnych rejs statkiem po największym polskim jeziorze. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5 Olsztynek, Olsztyn
Śniadanie. Przejazd Olsztynka - zwiedzanie skansenu prezentującego dawne budownictwo ludowe na Warmii i Mazurach. Przejazd do Olsztyna - zwiedzanie miasta, w programie m.in. Stary Rynek, średniowieczny zamek, wizyta w planetarium. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 6 Kanał Elbląski, Malbork
Śniadanie. Przejazd do Elbląga. Rejs statkiem przez jeziora, rzeki i łąki, czyli po Kanale Elbląskim, jedynym w Europie tego typu zabytku techniki. Przejazd do Malborka - zwiedzanie największego w Polsce średniowiecznego zamku obronnego. Przejazd do Gdańska na nocleg, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja..

Dzień 7 Gdańsk, Gdynia, Sopot
Śniadanie. Zwiedzanie Trójmiasta: Gdańsk - Trakt Królewski, ratusz, Długi Targ, Kościół Mariacki  największy ceglany kościół w Europie, ulica Mariacka  jedna z ładniejszych polskich uliczek, pomnik Poległych Stoczniowców, Katedra w Gdańsku Oliwie. Sopot - największe w Europie drewniane molo. Gdynia - skwer Kościuszki, rejs po porcie gdyńskim. Powrót do hotelu na nocleg, obiadokolacja.

Dzień 8 Słowiński Park Narodowy
Śniadanie. Przejazd do Słowińskiego Parku Narodowego: Kluki - zwiedzanie wioski w kratkę, czyli skansenu wsi słowińskiej. Czołpino - spacer po wydmach określanych mianem polskiej Sahary, wizyta na latarni  morskiej. Przejazd do Łeby - zakwaterowanie w hotelu na nocleg, obiadokolacja..

Dzień 9 Odpoczynek nad Bałtykiem
Śniadanie. Plażowanie nad Bałtykiem. Dla chętnych rejs ekologicznym statkiem  po Jeziorze Łebsko, zwiedzanie pozostałości po niemieckiej wyrzutni rakiet V2 oraz wejście na najwyższą w Europie ruchomą wydmę - Łącką Górę. Po południu obiad, wyjazd do Poznania - zakończenie wycieczki.

Opłacone świadczenia:
  • transport przez cały czas trwania wycieczki,
  • 8 noclegów w hotelu 2*,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • przewodnik,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
Dodatkowo płatne:
  • transfer komfortowym samochodem, busem lub autokarem z dowolnego miejsca w promieniu 350 km do i z Poznania – ok. 160 euro
Cena brutto:   PLN
Zapytanie
Termin:
od
do
Ilość osób:
Imię nazwisko:
Adres e-mail: *
Telefon: *
Telefon komórkowy:
Uwagi:
Wyślij zapytanie
 
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.