wersja polskaenglish versiondeutsche version
 
City Tour - odkrywamy Poznań!
Proponujemy kilkugodzinną wycieczkę objazdową, z przewodnikiem w wybranym języku, po najważniejszych atrakcjach turystycznych Poznania. Przejedziemy przez 1000 lat historii oraz dojedziemy aż nad Maltę! Na końcu wycieczki na wszystkich uczestników czeka słodka niespodzianka.
Zapraszamy do wspólnego odkrywania Poznania!

Szczegóły >>
zobacz więcej
     
Romantyzm starych kolei - z wizytą w parowozowni
Wycieczka prezentująca wyjątkowe atrakcje zachodnich okolic Poznania. Zobaczymy jedyne w Polsce muzeum pożarnictwa, wolsztyńską parowozownię, która przyciąga turystów z całego świata, a na koniec urokliwe wiklinowe miasto.

Rakoniewice – Wolsztyn – Nowy Tomyśl
Wyjazd z Poznania w godzinach porannych i przejazd do Rakoniewic. Rakoniewice - zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa, miejskiego rynku z unikatowymi domami podcieniowymi. Przejazd do Wolsztyna. Wolsztyn - zwiedzanie Muzeum Parowozów i bezpośrednie obcowanie z czynnymi lokomotywami parowymi.  Obiad w Wolsztynie. Przejazd do Nowego Tomyśla. Nowy Tomyśl - zwiedzania miasta chmielu i wikliny, a w szczególności: największy kosz wiklinowy na świecie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, wiklinowy amfiteatr, Muzeum Wikliniarstwa. Czas wolny na zakup regionalnych pamiątek. Powrót do Poznania w godzinach wieczornych.

Opłacone świadczenia:
  • przejazd busem zgodnie z programem,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • przewodnik turystyczny w wybranym języku,
  • wstępy do zwiedzanych obiektów.
Terminy wycieczek i miejsca odjazdu:
  • od wtorku do niedzieli,
  • możliwość indywidualnego uzgadniania miejsca odjazdu – standardowo miejsce zbiórki w Poznaniu na Placu Adama Mickiewicza, przystanek MPK,
  • minimalna liczba uczestników wycieczki – 4 osoby.
Wycieczki realizowane są tylko po uprzednim zgłoszeniu.

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) – możliwość ustalenia indywidualnej ceny.
Cena brutto:   PLN
Zapytanie
Termin:
od
do
Ilość osób:
Imię nazwisko:
Adres e-mail: *
Telefon: *
Telefon komórkowy:
Uwagi:
Wyślij zapytanie
 
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.