wersja polskaenglish versiondeutsche version
 
City Tour - odkrywamy Poznań!
Proponujemy kilkugodzinną wycieczkę objazdową, z przewodnikiem w wybranym języku, po najważniejszych atrakcjach turystycznych Poznania. Przejedziemy przez 1000 lat historii oraz dojedziemy aż nad Maltę! Na końcu wycieczki na wszystkich uczestników czeka słodka niespodzianka.
Zapraszamy do wspólnego odkrywania Poznania!

Szczegóły >>
zobacz więcej
     
Kraków - Zakopane
Trasa: Kraków - Wadowice - Zakopane - Wieliczka

Dzień 1
Wyjazd z Piły godz. 04.00 – parking za hotelem Rodło; z Poznania godz. 05.30 - Dworzec PKS (stanowisko międzynarodowe); z Kalisza  godz. 07.00 – parking przy stacji ORLEN (ul. Łódzka 29). Bezpośredni przejazd do Wadowic, zwiedzanie: Kościół Parafialny - Bazylika NMP w którym ochrzczony został K.Wojtyła, rodzinny dom Ojca Świętego – mieszczące się tam Muzeum Biograficzne. Przejazd do Krakowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Rynek Starego   Miasta, Kościół Mariacki, Barbakan, Wawel – Komnaty Królewskie i Katedra Wawelska z grobami królów polskich, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd do Zakopanego – zwiedzanie z przewodnikiem: m.in. Willa   Atma - Muzeum Szymanowskiego, słynny cmentarz Na Pękatym Brzysku z pięknie rzeźbionymi w drewnie brzozowymi nagrobkami,  drewniany kościółek  z 1847 r., skocznia narciarska, wjazd kolejką  na Gubałówkę, czas wolny na słynnych Krupówkach. Powrót do Krakowa, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, przejazd do Wieliczki – zwiedzanie jednej z najstarszej na świecie Kopalni Soli wpisanej na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną, krótka wizyta w Ojcowskim Parku Narodowym, m.in.: maczuga Herkulesa, zamek Pieskowa Skała. Dalsza podróż powrotna. Przyjazd do Kalisza ok. godz. 22.00, do Poznania ok. godz. 23.30, do Piły ok. godz. 01.00.
 
ŚWIADCZENIA W CENIE:
 • autokar zachodni z barkiem, video, uchylne siedzenia,
 • zakwaterowanie: 3 noclegi  w hotelu w Krakowie, 1,2,3-osobwe pokoje z węzłem sanitarnym,
 • wyżywienie: 3 śniadania i obiadokolacje w hotelu,
 • przewodnik w Krakowie i Zakopanem,
 • opieka pilota,
 • ubezpieczenie NW.
 
UWAGI:
 • kolejność zwiedzania w poszczególnych dniach może ulec zmianie,
 • uczestnicy miejsca w autokarze zajmują według kolejności zgłoszeń,
 • na bilety wstępu: Wawel, Katedra Wawelska, Kościół Mariacki, Wieliczka, Wadowice, Gubałówka, Atma w Zakopanem należy zabezpieczyć ok. 120 zł.
 
TERMINY:
 • 16.06–19.06.2011
 • 25.08–28.08.2011

Cena brutto: 795,-   PLN
Zapytanie
Termin:
od
do
Ilość osób:
Imię nazwisko:
Adres e-mail: *
Telefon: *
Telefon komórkowy:
Uwagi:
Wyślij zapytanie
 
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.